Ranking kredytów gotówkowy – pomoc w wyborze oferty

Kredyt gotówkowy jest nazywany także konsumpcyjnym. Klienci zazwyczaj wykorzystują je na zakup np. samochodu, mebli, drobny remont, wycieczkę zagraniczną. Spory zastrzyk gotówki może wspomóc sytuację finansową, jednak pamiętajmy, że taki kredyt trzeba regularnie spłacać wraz z odsetkami. W wyborze odpowiedniej oferty.

Ranking kredytów gotówkowych

W najnowszym internetowym rankingu kredytów gotówkowych znajdziemy najbardziej korzystne oferty kredytowe. Aktualnie na wysokiej pozycji znajduje się Inbank, gdzie miesięczny koszt kredytu wynosi do 604,34 zł. Atrakcyjne parametry kosztowe i łatwość zaciągnięcia zobowiązania wpływają na to, że kredyt w tym banku cieszy się sporym zainteresowaniem. Nominalne oprocentowanie w Inbanku wraz z prowizją za kredyt wynosi po 4,99%. Ponadto, klient może zaciągnąć kredyt gotówkowy przez internet, co jest sporą zaletą. Nie jest to jedyna ciekawa oferta, warto przyjrzeć się także innym bankom.
Kolejnym ciekawym kredytem gotówkowym jest Pożyczka Pieniężna w ING Banku Śląskim. Koszta takiego kredytu to: oprocentowanie nominalne i prowizja za udzielenie kredytu plasują się na poziomie 5,55% dla każdego z tych parametrów. Łączna kwota zobowiązania jest o 10 złotych wyższa niż w poprzednim omawianym banku (Inbank).

Zobowiązanie z tytułu kredytu

Kredyt gotówkowy niesie za sobą zobowiązanie, które trzeba spłacać przez wiele lat. Czasami jednak jest to jedyna opcja, która pomaga w trudnych sytuacjach życiowych. Jeśli nie znamy się na tych zagadnieniach, poprośmy o pomoc doradcę finansowego, który wyszuka najlepszą ofertę i udzieli wskazówek odnośnie tego, jak zaciągnąć kredyt i jakie dokumenty są wymagane przez banki.

Udzielenie kredytu zależy od wielu aspektów, głównie od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Posiadając zdolność raczej możemy być pewni, że otrzymamy taki kredyt.